חיפוש

לאור הצינזורים האחרונים ברשתות החברתיות ישנו מקום אחד שאף פעם לא יצנזרו אותכם, כן וזה קשור בבלוקצ'ין

ישנה רשת חברתית אחת שלא שיכת לאף אחד, כי היא על הבלוקצ'ין - Steemit

מה היא סטימיט סטימיט היא רשת חברתית שמחלקת את הערך בין המשתמשים והתשתית באופן של 85אחוזים למשתמשים ו15 אחוז עבור תשתית. סטימיט היא מערכת קוד פתוח עם שקיפות בקוד, שקיפות בחלוקת הרווחים ובמוניטין של המשתמשים. סטימיט היא רשת בתחילת דרכה שצומחת במהירות. אמנם בישראל עדיין לא נרשמת הצטרפות אך בעולם כבר נרשמים ימים בהם מצטרפים מעל 2000 משתמשים פעילים ביום.

למה כדאי להצטרף?

תחשבו על פייסבוק כשהיו לה 120אלף משתמשים, כמה היא הייתה שווה? כמה היא שווה היום? הבעיה שאז אי אפשר היה לקנות מניות פייסבוק וגם מי שהצטרף מוקדם לפייסבוק לא ממש הרוויח מזה. בסטימיט מצטרפים ראשונים ירוויחו ובעיקר אם ימשיכו להיות פעילים ולתרום לקהילה לאורך זמן.

איך מצטרפים?

בעבר ניתן היה להצטרף דרך חשבון ברדיט או פייסבוק. הבעיה הייתה שבוטים והאקרים ניצלו זאת לרשום משתמשים פיקטיביים ולגרוף את מתנת ההצטרפות לרשת. היום ניתן להרשם בשני אופנים - או ע"י זיהוי במייל ועם מספר טלפון או באופן אנונימי דרך שירות שגובה 15 סטימים.

סמל מטבע הקריפטו סטימיט

איך מתחילים?

את הסטים אפשר להמיר לכח סטים. כח סטים נותן השפעה להצבעות והופך את ההצבעות של המשתמש לשוות יותר. כשמצטרפים מקבלים חצי סטים מתנה וגם כ72 כח סטים בהשאלה. אפשר להצביע גם עבור תכנים של עצמכם ולהתחיל להרוויח ישר מהתחלה.

לסטימיט יש עוד הרבה מאוד מה להציע אבל סהכ הבסיס הוא פשוט והכי טוב ללמוד תוך כדי התנסות. אפשר רק להרוויח.

מקווה שעזרתי ושנפגש שוב בסטימיט.

מוזמנים לעקוב


1 צפיות0 תגובות